Tyler Ski Retreat [2005/LE1500]

Downhill skiing is my favourite winter sport, I used to ski every year but in past few years  because of various things which happened in my life I had a four year break. This year will be the year when I will be back at the ski slope :))
That's why today I am presenting you Tyler Ski Retreat - the fit winter girl with her fabulous boots and carvings :)

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;


Tyler Ski Reatreat came professionally equipped with pair of carving ski with working bindings (!!!), pair of ski boots and ski sticks which are looking very real, goggles, fabulous jacquars jacket, bali blue turtleneck, black tight leggings and black gloves:Tyler's silver ski sticks:


black/silver ski boots:


 Tyler's ski jacket is made of beautiful red and blue jacquard, with hood trimmed with black faux fur:


details of the jacket:


under the jacket Tyler is dressed in blue turtleneck which corresponds with her nordic light blue eyes:

blue turtleneck is form fitting and has long sleeves:carvings with real working bindings:

black gloves with faux fur trimming:

silver/black goggles:

______________________________________________________________Zima nie daje o sobie zapomnieć,  więc narciarskie  klimaty są dzisiaj jak najbardziej odpowiednie: Ski Retreat Tyler z kolekcji z 2005 roku, na ciałku BW, limitowana do 1500 sztuk na świat; Ski Retreat ma w zestawie: narciarską kurtkę, czarne legginsy, niebieski golf, czarne rękawiczki, narty zjazdowe, buty narciarskie, kijki oraz gogle;
Kurteczka jest zaskakująco fajna, uszyta z żakardu w jasnoniebiesko-czarne wzroki na ciemnoczerwonym tle, ze sprzączkowymi zapięciami, futrzanym, czarnym kołnierzem. Jak na prawdziwą miłośniczkę nart przystało Tyler ma srebrne kijki, srebrno-czarne buty narciarskie oraz pasujące, czarno-srebrne gogle no i oczywiście carvingi z prawdziwymi wiązaniami, na których można zapiąć narty które świetnie się trzymają.
Pod krótką kurtką ma fajny, jasnoniebieski golf z długimi rękawami. Kolor sweterka to nasycony jasny błękit, który wydobywa jasnoniebieski przenikliwy kolor oczu Tyler, golfik mimo że bardzo prosty jest świetny, uszyty z cienkiej dzianiny, ma długie rękawy i jest dopasowany do ciała lalki, ale ponowne bezproblemowe nałożenie na ten golf kurtki graniczy z cudem - kurtka ma dosyć wąskie rękawy (co akurat bardzo lubię w ubrankach) i trzeba nieźle się namęczyć, żeby wciągnąć je na rękawy golfa. Czarne legginsy są uszyte z grubszej, rozciągliwej dzianiny i maja podszewką (także rozciągliwą) z dzianiny w kolorze ciała.

Share this:

, , , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)