Tyler Ski Retreat: close-ups

I like this icy Nordic Tyler, her keen light blue eyes, wine red lips, and classic blond hair; She was such a surprise when I received her, I didn't expect her to be so beautiful and young looking. I like her tan skin which makes her look healthy and fresh.
Few years ago I sold her and I regret this everytime I watch her photos.Tyler Ski Retreat is wearing her gold blond hair in thick franch braid, as yet
she's the one and only doll I saw with such a hairstyle:


her hairstyle is romantic and beautifully braided and very comforbable looking -
appropriate for skiig ;)____________________________________________________________

Ski Retreat była dla mnie miłym zaskoczeniem: jest to lalka BW jeszcze na ciemniejszym ciałku (w odróżnieniu od lalek z dzisiejszych kolekcji, których skóra jest zdecydowanie jaśniejsza), ten odcień jest lekko opalony, zdrowy, taki muśnięty słońcem.

Drugim miłym zaskoczeniem był fakt, że lalka wbrew pozorom nie ma płaskich stóp - tylko klasyczne high heel do noszenia wysokich obcasów. Dlaczego wbrew pozorom? Bo Tyler Ski Retreat oryginalnie była wyposażona w ciężkie, narciarskie buty, a zazwyczaj Tonner do tego rodzaju obuwia i stylizacji wypuszcza lalki z płaskimi stopami, ostatnimi czasy dodaje juz parę zapasowych klasycznych stóp, choć nie zawsze. Oczywiście nie ma nic złego w płaskich stopach, ja osobiście zdecydowanie preferuję lalki arched-heel, ponieważ nieporównywalnie łatwiej jest kupić dla nich różnego rodzaju buty, no i przecież lalka fashion - to właśnie lalka mogąca nosić buty na wysokim obcasie.

Tyler Ski Retreat ma przenikliwe, jasnoniebieskie oczy, jasnobrązowe brwi, ciemnoczerwone usta i pszenicznoblond włosy uczesane w gruby francuski warkocz; Lalka ma ładny blushing na policzkach, co przy jej ciemniejszej karnacji wygląda naprawdę ślicznie; Ta Tyler w moim odczuciu ma taki nordycki chłodny klimat i z perspektywy czasu uważam ją za jedną z najładniejszych Tyler z klasycznym scukptem jakie przewinęły się przez moje ręce i jeżeli miałabym wybrac jakąś lalkę, której sprzedaży żałuję - byłaby to najprawdopodobniej wlasnie ona.

Długie, jasne włosy ma uczesane w gruby francuski warkocz, który swoją skalą oczywiście odbiega od rzeczywistości (jest za gruby i za sztywny), ale dzięki swojemu gęstemu rootowaniu daje możliwość rozpuszczenia jej włosów bez gołych placków na głowie. Gdyby warkocz spełniał wymogi skali Tyler to włosy musiałyby być bardzo rzadko rootowane, chyba tylko dookoła głowy - na linii włosów - a reszta musiałaby być łysa; z dwojga złego rozwiązanie, które pokazał tu Tonner jest zdecydowanie korzystniejsze, no i kolekcjonerzy nie narzekają że rootowanie rzadkie ;) Mi osobiście bardzo podoba się to uczesanie, nieczęsto widuje się u tonnerek taki klasyczny, piękny warkocz francuski;


Share this:

, , , , , , , ,

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. I din't know this so gorgeous Tyler. What a realy beautiful doll! Thank's so much to introduce her.
    And I wish you a very good ski season.

    ReplyDelete
  2. Obłędna fryzura. Bardzo klasyczny typ urody. I masz rację nieco chłodny, może przez te niebieskie oczy i blond włosy. Piękna.

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)