Agnes Dreary Stone Cold BJD arrival pics

Finally today she arrived - Agnes Stone Cold BJD, the dreariest doll af all ;)
Below just a few arrival pictures, soon I will present her and her beautiful resin body.
In few words: I am delighted and thrilled, her resin body, articulation, execution, hand sculpt, elbows and knees joints exceeded my expectations ... big time! Her resin body is stabile, she can stand on her own, I am absolutely blown away!

Her one and only flaw is hideous face paint, her face sculpt is so cute and soft and this face paint just killed her. I will be sending her to get a new face-up as soon as possible.
On the last pics Agnes is wearing different wig (she came in black long with bangs) and this plum-grey hair are softening a little bit the harshness and 'poisoness' 
of factory make-up.

____________________________________________________________

Wreszcie przybyła - naczelna wszystkich Panien Burmuch w okolicy :)) Na razie tylko kilka powitalnych zdjęć, niedługo zaprezentuję pannę w całej jej żywicowej krasie ;) W kilku słowach: jestem nią absolutnie zachwycona, wykonanie i artykulacja ciałka przeszła moje najśmielsze oczekiwania i życzenia, rzeźba ciałka, dłoni, stawy łokciowe i kolanowe - jestem bardzo miło zaskoczona, nie spodziewałam się że ciałko będzie tak fantastyczne i stabilne.
Ubranko - cmentarna klasyka sama w sobie:)
Mejkap - jak widać - tragiczny, naprawdę jak można było pozwolić w ten sposób pomalowac lalkę, to po prostu ucieleśnienie pojzonu samo w sobie, panna będzie wysłana do SPA na repaint jak tylko można najszybciej.
Na ostatnim zdjęciu ma inną perukę (przyszła w czarnej z grzywką) - długie śliwkowo-szare włosy, które łagodzą jej rysy i pojzonowatość mejkapu.

Share this:

, , , , , , , ,

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Gratuluję, piękna jest i przyznaję rację brwi i usta ... nie udały się komuś. Ciałko piękne się wydaje, sądząc po rączkach i główce. Ale czekam na wiecej Twoich zdjęć.

  ReplyDelete
 2. Z ładnej żywicy jest wykonana ale Ania ma racje repaint wygląda jakby ktoś resztkami farby ją malował. Czy ona to 16'? ciekawa jestem jak wygląda ciałko ;)

  ReplyDelete
 3. Wygląda jak mała dziewczynka, a jednak ma takie dorosle oczy... Zachwycająca...

  ReplyDelete
 4. Jest zachwycająca. make up zmienisz i będzie OK, ciężej zmienić ciało. A łaszki - bomba. Podglądam i rysuję dla mojej, co ma za chwilę przylecieć ;-)
  Gackowa

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)