Ellowyne Solitary Sojourn: close-ups

Photo above is the property od Wilde Imagination Company, found on Ellowyne's website;


This particular Ello had the hair which I really love -beautiful shade of icy dark chocolate brown, sleek and long tied up in a ponytail,  her pale lips and turquoise-blue eyes seem even more saturated thanks to such deep brown hair. But what can I say more about her? I just love Ellowyne's antourage, the fairy-tale world she and her friends are placed in, she's just magical and elf-like to me :)

________________________________________________________________

Co tu można pisać o samej Ello? W tej konkretnej lubię piękny odcień włosów - w kolorze ciemnej, gorzkiej czekolady, który sprawia że barwa jej turkusowo-niebieskich oczu i bladych ust wydają się jeszcze bardziej nasycona. Uwielbiam cały ten bajkowy świat, w którym Ello i jej koleżanki są osadzone, to dla mnie taki magiczny i elfi świat :)

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Pięknie to ujęłaś, tak właśnie jest z Ellowynami, one są bajkowe. Wszelkie próby przerabiania ich na lolitki nie są najszczęsliwsze. Wolę je w wersji elfiej. Piękne są te bławatkowe oczy.

    ReplyDelete
  2. No własnie one są dla mnie takie - magiczne i bajkowe. Uwielbiam ich ubranka, nie wdziałam wczesniej tak niesamowicie i z taką fantazją zaprojektowanych lalkowych ciuszkó, które wręcz określają tożsamość lalki :)

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)