Solitary Sojourn

"I walk the path in silence, hoping for a clue
Of where I may be going, and then a fork ensues;
A SOLITARY SOJOURN - I hope it's not my call
This way or that way, does it even matter at all?"

Photo above is the property od Wilde Imagination Company, found on Ellowyne's website;When I saw her for the first time on Wilde Imagination site she reminded me of beautiful, exotic butterfly. It was something about her make-up, about he slightly slanting oriental eyes and her amazing outfit which inculdes velvet coat with interesting sleeves and absolutely amazing chiffon dress;


Her coat is made of steel blue velvet with black floral pattern,  trimmed  with black sequins and laces. I love the richeness of this fabric and fancy wing-like sleeves:


details of velvet fabric:
underneath Ello is wearing gorgeous floral chiffon short dress which I loved at the very first sight - it's so girly, charming and young :)


Ello is wearing white faus leather peep-toe shoes with black ribbon lacing:

black stripes tights which unfortunately stained her legs a little bit:
details of beautiful printed chiffon:

Ello was accessorized with this whote flower head piece:


model: Ellowyne Wilde Solitary Sojourn [LE1000 Wilde Imagination]

__________________________________________________________________
Od pierwszego momentu gdy zobaczyłam Ellowine Solitary Sojourn na promo Wilde Imaginations skojarzyła mi się z egzotycznym motylem - coś było w jej makijażu, lekko skośnych oczach i stroju, w który była ubrana: śliczny welwetowy płaszcz z 'motylimi' rękawkami, i absolutnie boska szyfonowa sukienusia; Płaszczyk może spokojnie robić za oddzielną sukienkę, jest dosyć krótki, z doszytą u dołu szeroką falbaną, obszyty czarną taśmą wyszywaną czarnymi małymi cekinami. Na punkcie sukienki Ello oszalałam: jest bardzo dziewczęca, pełna uroku i młoda, uszyta z cieniutkiego zwiewnego szyfonu w kwiatowe wzory, z przodu ma ozdobę w postaci wiązania (kokardy) u szyi. Paleta kolorystyczna sukienki jest obłędna, chyba nie ma lalki, która by źle w niej wyglądała, dodatkowo sukienka ma podszewkę w postaci body uszytego z rozciągliwej cielistej tkaniny dzięki czemu idealnie lezy na ciele lalki, nie przesuwa się i nie traci formy. Ta sukienka jest jak na razie w pierwszej piątce moich ulubionych krótkich sukienek dla lalek 16calowych.
Rajstopy dołączone do zestawu wyglądały na ciekawe dopóki nie okazało się, że zostawiły na łydkach lalki - co prawda ledwo widoczne ale mimo wszystko jednak - plamy i rozlazły się przy pierwszej próbie zdjęcia ich z panny. Buciki z białej sztucznej skóry wiązane z przodu na czarne kokardki do złudzenia przypominają (bo to te same;) buciki lalek basicowych i moim zdaniem zupełnie nie pasują ani kolorem ani klimatem do reszty ubranka. Ello miała jeszcze na głowie ozdobę w postaci małych białych kwiatuszków.

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. Masz rację, buty dla Ellowyne kompletnie nie trafione. Wogóle większość butów dla nich nie pasuje zupełnie do lalki. Wg mnie to młode kokietki mogliby się postarać o bardziej finezyjne buciki. Mam dwie Ellowyne i Prudence. I żadna nie ma butow, nie mogę trafić na odpowiednie.
    Twoja Ello jest śliczna i kreację ma faktycznie obłędną.

    ReplyDelete
  2. She's got beautiful eyes!

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)