Mei Li First Appointment: close-ups

Few close-ups of premiere issue of Mei Li First Appointment.
I love her raw real Mei Li look before Mr. Tonner started to change her face.
I love the fact thes she's so egdy and fierce and completely different from all the rest of Mei Li's I own. Her face paint is flawless, her features captivating, I think I love her the best of all Mei Li's :)


__________________________________________________________________

To konkretnie wydanie First Appointment jest absolutnie wyjątkowe - to jedyna Mei Li wydana z oryginalnym, nie zmienianym potem facesculptem, jedyna z tak surową urodą, z tak ostrą wręcz etniczną rzeźbą twarzy. Mei Li, które przyszły po niej (RTW, Sheer Beauty, Manhattan Magic, Embassy Dinner) mają już lekko zmieniony facesculpt, a te z ostatnich kolekcji (Ultra Basic z 2009 i Basic Black z 2010 roku) mają się nijak do całej reszty Mei Li wydanych przed 2005 rokiem - są to po prostu inne lalki.
Mei Li First Appointment ma kruczoczarne długie włosy ściągnięte u czoła opaską z plecionego warkoczyka z jej włosów. Ta wersja Mei Li - jak wszystkie lalki z wczesnych kolekcji (do 2001 roku) jest rzadko rootowana, przez co objętość jej włosów jest zbliżona skalą do objętości włosów człowieka. Lalki wypuszczane od kolekcji 2002 są już bardzo gęsto rootowane dokładnie tak jak współczesne tonnerki.
Jej face-up to krwistoczerwone usta, brązowe oczy, jasnobrązowe brwi - kolorystyczna paleta ogromnie mi się podoba, tak jak fakt, że jest idealnie symetrycznie pomalowana - jej makijaż jest bez skazy - czego niestety na próżno szukać w nowo wypuszczanych lalkach Tonnera.
Uwielbiam ta lalkę, gdybym miała wybierać moją ukochaną Mei Li to pewnie wybór padłby właśnie na nią :)

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. Po raz pierwszy widzę tą lalkę. Jest fascynująca przyznaję.

  ReplyDelete
 2. Też ja pierwszy raz widzę tę lalkę i zachwyciła mnie swoją urodą ...

  ReplyDelete
 3. No ma coś w sobie dzikiego i zwierzęcego;)
  Nie pamiętam kiedy lalka winylowa wywarła na mnie podobne wrażenie jak ta Mei Li.

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)