Very Valentine

This beautiful Tyler was issued in 2004, February 14th, on occasion of Tyler Fashion Show Benefit for Broadway Cares -- Equity Fights AIDS.

As I've written many times before - I love dolls from older collections, they are so classy, chic and timeless - and Tyler Very Valentine is not an exception. I was lucky enough to get her few months ago thanks to amazing doll collector from Malaysia (thank you so much, Nicholas:)

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;

 
Tyler Very Valentine came with beautiful pink dress with slit cut at the front, pink foamy skirt, pink satin pumps, earrings and heart-shaped chocolate box.


the pink underskirt is made of foamy net beaded fabric:


rhinestone buttons:


cuffs details:

the pink overdress is embroided in red tiny hearts and floral elements and beaded in glass beads:


 
pink satin pumps:


 

beautiful drop-shaped rhinestone earrings:


 
Tyler Very Valentine came accessorized with heart-shaped chocolate box:


Valentine Girl :)

model: Tyler Very Valentine [2004/LE600 Tonner Doll Company]

 
Wishing you all happy Valentine's Day!
____________________________________________________________________________

Choć raczej bawią mnie takie "święta" - mimo wszystko postaram się powściągnąć mój jednoznaczny do tego stosunek i dzisiaj będzie walentynkowo: Tyler Very Valentine wydana 14 lutego 2004 roku z okazji Tyler Fashion Show Benefit for Broadway Cares -- Equity Fights AIDS. Jak pisałam już niejednokrotnie (i pewnie jeszcze będę pisać) uwielbiam lalki ze starszych kolekcji, mają styl, klasę i są ponadczasowe - a tego ze świecą szukać w lalkach z nowych kolekcji. To jest moja osobista opinia (a każdy ma prawo do swojej) oparta na fakcie, że od co najmniej dwóch lat żadna, ale to żadna lalka z fashionowych tonnerowych kolekcji nie wywarła na mnie takiego wrażenia, że chciałabym ją mieć u siebie w domu jako część mojej lalkowej kolekcji. 90% moich lalek - to lalki sprzed co najmniej 3 lat.

Tyler Very Valentine przyszła w śliczne różowej sukience z rozporkiem z przodu, który ukazuje różową suto marszczoną spódnicę, panna miała też w zestawie różowe buty na obcasie, kolczyki i pudełko w kształcie serca pełne czekoladek :)

Wierzchnia sukienka jest bardzi strojna, wyszywana w male czerwone serduszka i kwiaty, ozdobiona malutkimi szklanymi koralikami, zamiast guzików ma cyrkoniowe kryształki. Bardzo podoba mi się wykończenie mankietów i samej sukienki - uszyta jest po mistrzowsku. Spódnica z różowego tiulu ma kilka warstw, wygląda jak różowa pianka, wyszywana jest róznież szklanymi koralikami. Buciki - tonnerowa klasyka, pantofle na wysokim obcasie z różowej satyny, biżu - bardzo ładne kolczyki z cyrkonii w kształcie łezki. No i żeby było prawdziwie walentynkowo Tyler była wyposażona również w czerwone aksamitne pudełko w kształcie serduszka z mnóstwem czekoladek w środku.


Życzę wszystkim szczęśliwych Walentynek!

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Kreacja dopracowana w każdym detalu. Nie jest z tych, ktore mnie zachwycają najbardziej, ale doceniam piękno wykonania jej.
    Marto dla Ciebie też duuużo uścisków i buziakow w ten sztucznie wykreowany i komercyjny, ale mimo wszystko dzień w kalendarzu.

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)