Emilie NYCB Rehearsal Basic Blonde [2006/LE600]: close-ups

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;____________________________________________________________

Jak widać dzisiejszy dzień upływa mi pod hasłem "wspomnień czar" ;) Porządkuję foldery zdjęciowe i chcę upamiętnić te lalki, które kiedyś miałam, a które oddałam do adopcji z mniejszym lub większym żalem. Niestety chcąc nie chcąc muszę robić co jakiś czas takie selekcje z dwóch przyczyn: finansowej (ale niestety zawsze traci się na odsprzedawaniu swoich lalek - taki jest los każdego kolekcjonera) i przyczyny nie tyle braku miejsca (bo miejsca na lalkowe hobby mam pod dostatkiem) ale raczej braku czasu, by każda lalką zająć się tak, jak powinno - czyli ubrać, wystylizować, pobawić się itd. itp. - słowem: poświęcić jej czas.
Jedną z takich lalek oddanych do adopcji jest ta Emilie NYCB Rehearsal Blonde z 2006 roku limitowana do 600 sztuk, oryginalnie lalka miała włosy upięte w wysoki koński ogon - na moich zdjęciach ma włosy rozpuszczone. I tu (tak jak w przypadku Emilie Press Conference) podoba mi się zestawienie: blond włosy i brązowe oczy :)

Share this:

, , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)