Emilie NYCB Rehearsal Basic Brunette [2006/LE100]: close-ups

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;


 ____________________________________________________________

Ta Emilie NYCB Rehearsal Brunette to moje ulubiona (obok Ghost of Xmas Future) wcielenie Emilki - na moich zdjęciach zmaiast oryginalnej fryzury (wysoko upiętego końskiego ogona) ma włosy rozpuszczone - moim zdaniem wygląda w nich nieporówanie lepiej niż w defaultowej fryzurze, rozpuszczone włosy nadają jej eteryczności, klasy i naturalności, łagodzą jej dosyć wysokie i szerokie (w zestawieniu z małą trójkątną bródką) czoło - i w takiej wersji Emilka zachwyca mnie najbardziej.
Emilka wygląda jak modelki w edytorialach z europejskich wydań Vogue'a - neutralne, niedostępne, przyciągające tym swoim pozornym chłodem. Niesamowicie lubię u tej konkretnej Emilki jej kolor włosów: opalizujący, naturalny, popielaty brąz jak kora buku, niemal mysi, przypudrowany, jak płynny bladobrązowy jedwab, czasami aż srebrzysty na zdjęciach.
 
Cała kolekcja New York City Ballet powstała w kooperacji z prawdziwym nowojorskim City Ballet. Stroje z tej kolekcji są zainspirowane i zaprojektowane w oparciu o oryginalne kostiumy nowojorskiego zespołu baletu założonego w roku 1948 przez George Balanchine’a oraz Lincolna Kirsteina.
Lalki z kolekcji NYCB mają ciałka BW, smallbust (małobiuściaste) część lalek ma również stopy 'en pointe' które pozwalają na noszenie point.
Mold Emilie był wprowadzony po raz pierwszy właśnie do kolekcji NYCB.
Ta konkretna wersja lalki z tej konkretnej kolekcji (rehearsal = próba na scenie) jest chyba jedyną, która nie ma stóp en pointe oraz jedyną, która ma na sobie zwykłe (świetne) ubranko a nie kostium baletowy.

Share this:

, , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)