Fashion Jane Platinum Tonner Collector's Club Exclusives [2006]

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;
____________________________________________________________________
Fashion Jane Platinum BW to ekskluzywne wydanie dla Tonner Collector's Club Exclusives z 2006 roku. W tej serii Jane występowała w dwóch wersjach: czarnowłosej i platynowej. Jest to lalka RTW - ubrana W bladoróżowe body i takiegoż koloru plastikowe klapki, na którąż to bieliznę (to i tak za dużo powiedziane) spuszczę kurtynę milczenia.
Jane to dosyć ciekawy sculpt, mocny, wyrazisty, niemal męski, twarz jest podłużna, z dość szerokim nosem i pięknie wyrojonymi ustami z rowkiem z dolnej wardze, Jane to taka moja high fashion drag queen ;) Podłużna, mocno owalna twarz (co potęgują jeszcze gładko spięte dość wysoko włosy) sprawia, że Jane rzeczywiście wygląda dosć męsko, jest inna, jest androgyniczna, może z powodzeniem grać rolę faceta i akurat to w niej uwielbiam ;)
Panna ma platynowe, prawie białe włosy uczesane w dość wysoki długi koński ogon, niebiesko-kobaltowe oczy, szare cienie na powiekach niemal w stylu smokey eyes, jasnobrązowe brwi i bladoróżowe usta, prawie w naturalnym kolorze.

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. pomimo tej sugerowanej androgyniczności
    Jane jest odbierana przeze mnie jako jednak
    subtelna kobitka o rzeczywiście nietuzinkowej
    urodzie - platyna Jej kuca hipnotyzuje mnie!!!

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)