Jac Opulent Affair [2008/LE500]

Jac Opulent Affair was launched in fall/winter Regina Wentworth collection in 2008. Jac is wearing shantung wrap top with faux fur cuffs paired with a straight skirt featuring a lace overly with faux flowers and beads, beaded earrings and necklage, long gloves, pantyhose, and faux leather strappy heels.

Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;

I like the colour of this fashion set a lot - look great on tanned Jac, I am also shantung/silk addict, I love the facture of silk fabrics, their depth and sophistication - that's why my fav piece is this gorgeous shantung jacket:
earrings and necklage in glass beads:

details of lace tube skirt:

green faux leather strappy heels:
__________________________________________________________________


Wiosenne porządki lalkowych zdjęć jak widać nadal trwają, mam nadzieję uwinąć się z tym do końca kwietnia (przynajmniej tak sobie obiecałam), bo nowe zdjęciowe sesje naglą i lalki stoją poobrażane za brak uwagi obiektywu :)
Dzisiaj lalka z jesienno-zimowej kolekcji Reginy Wentworth z 2008 roku - Opulent Affair Jac limitowana do 500 sztuk na świat, na ciałku BW.
Ta Jac kupiłam docelowo tylko dla ślicznego ubranka, samą lalkę sprzedałam od razu jak tylko do mnie przyszła.
Jac Opulent Affair ma w zestawie długą, wąską spódnicę z rozcięciem z tyłu, z koronkowym wierzchem z kwiatowymi aplikacjami, wyszywanym cekinami, żakiet z jedwabnego szantungu z mankietami ze sztucznego futerka, wiązany z przodu na kokardę, kolczyki, naszyjnik, długie bladozielone rękawiczki, rajstopy i zielone sandałki na obcasie. Żakiet jest świetny, bardzo podoba mi się ten stojący, szeroki kołnierz i wiązanie w pasie. Biżu to kolczyki i naszyjnik z zielonych szklanych koralików.

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)