Pitiful Playtime

This lovely outfit issued in 2008 in Dreary collection consists of red corduroy dress, striped top with white Peter Pan style collar, red headband (not pictured on my pics), black tights and red Mary Janes. As far as I can remember this is one and only such colorful outfit from Dreary collection for Agnes. I love the color combination in Pitiful Playtime: red, black and white with a little emo vibe :)

Below on my pics this outfit is modelled by Agnes Stone Cold BJD repaiinted by Eff.


Photo above is the property od TonnerDoll Company, found on TonnerDoll website;


 

the details of red corduroy dress and black ribbon trimming:

red faux leather Mary Janes:

model: Agnes Dreary BJD Stone Cold (Tonner Doll Company) repainted by Eff
Agnes is wearing Pitiful Playtime outft from Agnes Dreary Collection (2008/LE500 Tonner Doll Company)
_______________________________________________________________________

Nie pamiętam czy już tego nie pisałam przy okazji jakiegoś innego ubranka czy lalki z kolekcji Agnes Dreary: oprócz samego entourage'u tej linii, jej klimatu i nastroju doceniam nazewnictwo poszczególnych lalek i ubranek, które nieoderwalnie jest związane z cmentarną etymologią w stylu Tima Burtona :)
Ubranko Pitiful Playtime - czyli żałosny czas zabawy w moim bardzo wolnym tłumaczeniu ;) pochodzi z kolekcji z 2008 roku i jest przeznaczone dla lalek 12calowych (Agnes, Marley, Lyra, Alice itd.)
To ubranko jako jedyne ze wszystkich ubranek Agnes (oczywiście o ile pamieć mnie nie myli) ma kolor inny niż czarny, bordowy, brązowy itd. itp. - jednym słowem: jest kolorowe. A składa się ze słodkiej czerwonej sukienki uszytej z drobno prążkowanego cieniutkiego sztruksu (z resztą jak wszystkie inne sztruksowe ciuszki by Tonner) co idealnie wpisuje się z lalkową skalę, a o czym bardzo często zapominają osoby szyjące ubranka.
Stroju dopełnia dzianinowy kostium: bluzeczka w czarno-białe paseczki z białym kołnierzykiem w stylu Piotrusia Pana doszyta do czarnych kryjących bawełnianych rajstop, czerwona opaska na włosy oraz czerwone buciki w stylu Mary Jane;
W tym ubranku bardzo podoba mi się zestawienie kolorów: czerwony, czarny i biały, jego dziewczęcość i klasyka złamana lekkim emo. Ubranko prezentuje Agnes Stone Cold BJD zrepaintowana przez Eff.

Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)