Hooded [Kaori Asia - Fashion Doll Agency]

Model: Kaori Asia [Fashion Doll Agency]
hooded purple sweater dress [Optimistic by Tonner], red mohair wig [eBay]

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Oh she is Gorgeous!!!
  And what Incredibly Beautiful Photos!!!

  gerri XXXX

  ReplyDelete
 2. Zdjęcia rzeczywiście są piękne - już nie raz przez nie o mały włos nie kupiłam 16 calowej lalki, chociaż interesują mnie nieco niższe panny. Pozdrawiam serdecznie :)

  ReplyDelete
 3. łe jeju jaka piękna. lalki FDA strasznie mnie kręcą, ale na razie mnie na zadna nie stać, albo musiałabym sprzedac inne, a tego nie chcę robić....

  ReplyDelete
 4. Gackowa: Kyori dziękuje za uznannie :) Lubie tą jej inność i chudość na granicy anoreksji, a takiej artykulacji nie widziałam u żandje inej lalki - czy to 16 czy 11.5 calowej.

  aquabluerose: thank you ^^ I love her profile, she look so different than other dolls I photographed :)

  ReplyDelete
 5. Marto, czy zmieniałaś mejkap Kyori ? moja jest chyba z tych pierwszych, bo tworzywo z ktorego jest wykonana nie powala, pozatym mejkap ust też ma bardzo oszczędny. Przychylam się do opinii, ze te lalki mają w sobie niesamowity wdzięk i pewną kruchość.

  ReplyDelete
 6. Aniu, nic z nią nie robiłam, ta wersja Kaori nazywa się "Kaori Asia" i jest (chyba jedyną) perukową FDA. Uwielbiam w nich to, że choć są własnie kruche i takie eteryczne mają obłędną wręcz artykulację (nie widziałam lepszej u żadnej innej winylowej lalki - czy to 16 czy 11'5 calowej) i choć tworzywo może nie jest jakoś mega-eleganckie to jest mocne, zwarte i nie boję się że pęknie jej jakiś staw czy zostanę z jej ręką w swojej :) (jak np. u Anti)

  ReplyDelete
 7. To prawda nie znam drugiej lalki z takimi możliwościami. Może jeszcze Momoko da się ustawić w pięknych pozach, ale nie potrafi niestety uklęknąć na piętach jak FDA.

  ReplyDelete
 8. Thanks for those lovely photos! Please don't hesitate to share them on our Facebook page
  FDA Team

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)