CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Exceptionally Beautiful Photos!

  ReplyDelete
 2. Perfect, absolutely perfect. When I look at your pics, I regret not having ordered this Cami. Sniff!

  ReplyDelete
 3. aquabluerose: Thank you so much ^^ You've made my day :)

  My darling dolls: Actually at first I've got her only in order to use her wigs and I intended to sell her - until the moment when I saw her in person. She's amazing, innocent, girly, there's something about her what touches my heart - so I decided to keep her :)

  ReplyDelete
 4. Podjęłam identyczną decyzję ;) Cami zostaje, Aiko również! Po obejrzeniu zdjęć na ebay'u byłam pewna, że obie sprzedam, ale na żywo okazały się o wiele piękniejsze :)

  ReplyDelete
 5. Lol, ja też jedną sprzedaję a drugą zostawiam sobie :) Gdy zobaczyłam ją na żywo to doznałam olśnienia, strasznie mi się ten Kopciuch podoba - jest taka niewiarygodnie młoda i niewonna, przełknę nawet ten jej tragiczny i niewydarzony mejkap oczu a'la panda, bo mimo wszytko ta Cami po prostu MA w sobie coś zniewalającego, to własnie nienazwane je ne sais guoi :)

  ReplyDelete
 6. To chyba najładniejsza ze wszystkich dotychczasowych Cami, nawet pomimo lekkiej ;pandowatości' ;)

  ReplyDelete
 7. Chciałabym zobaczyć więcej Twoich zdjęć tej Cami. Muszę przyznać, że nie mogłam się oprzeć i zafundowałam mojej już kilka sesji. Nie wiem co ta lalka ma w sobie, ale przymierzyłam jej już pięć peruk i w każdej wygląda dobrze :-O

  ReplyDelete
 8. A ja jednak uważam, że nawet Twoja ręka przy robieniu tej lalce zdjęć nie pomogła. Ma jakoś krzywo ustawione oczy i detale w makijażu są niedopracowane. Nie żałuję, że jej nie kupiłam :)

  ReplyDelete
 9. maverika: U mnie takimi "namber łan" są żywicowe wydania sculptu Cami - z tymi lalkami można po prostu zrobić wszystko. Ta winylowa Cami o tyle wypada nadspodziewanie fanie, że ma dobrze zeskalowaną wielkość głowy w stosunku do drobnego ciałka Anti - wygląda to naprawdę ładnie. Mejkap i ustawieni oczu to zupełnie inna sprawa ;)

  Snow.Queen: Zgadzam się z Tobą: ta Cami niewątpliwie ma coś w sobie, nie pamiętam kiedy zdecydowałam się na dołączenie nowej winylowej lalki do mojej kolekcji :) Twoje 'cmentarne' zdjęcia Cami w sukience od The Waif są naprawdę świetne :)

  @.@: Zgadzam się również z Tobą: mejkap pozostawia wiele do życzenia, widziałam na żywo trzy wersje tej Cami - żadna nie miała prosto ustawionych oczy, absolutnie żadna - kontrola jakości (o ile takowa jeszcze istnieje u Tonnera) jest beznadziejna. Nie ukrywam że zrobienie jej dobrego zdjęcia na którym nie byłoby streeta - jest niezłą ekwilibrystyką ;)
  Niemniej jednak ta lalka - pomimo zeza i pandowego mejkapu - prostu coś w sobie MA :) Ma jakąś niewinność, dziewczęcość, świetnie wygląda w większości peruk, chce się ją fotografować jeszcze i jeszcze :)

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)