Sealed with a Kiss: Poison Ivymodel:  Sealed with a Kiss Poison Ivy LE200/2008

__________________________________________________

Poison Ivy Sealed with a Kiss to lalka limitowana tylko do 200 sztuk i jest specjalnym wydaniem dla sklepu tonnerdirect.com. Sealed with a Kiss pochodzi z kolekcji DC Stars.

Poison Ivy (czyli Trujący Bluszcz) to fikcyjna postać z "Batmana", jej prawdziwe nazwisko to Pamela Lilian Isley.
W wikipedii jest informacja, że "Pamela opuściła rodzinę, poszła do college'u, gdzie zdobyła stopień naukowy w botanice. Profesorem Pameli był Jason Woodrue, człowiek, który pewnego dnia dzięki eksperymentom miał się zmienić w Floronic Mana. Woodrue użył Pameli jako królika doświadczalnego, łącząc materiał genetyczny roślin z jej ciałem, tworząc tym samym hybrydę o nadludzkich mocach."
więcej o Poison Ivy znajdziecie tutaj:
pl.wikipedia.org/wiki/Poison_Ivy
Jej ubranko to długa zielona sukienka, zielone rajstopy, buty na obcasie, długie rękawiczki bez palców i przesliczne kolczyki. Wszystko utrzymane jest w różnych odcieniach zieleni, poprzez ciemną butelkową zieleń po soczystą, jasną jak wiosenne liście. Suknia ma ciekawy, asymetryczny dekolt, niestety nie leży dobrze przez to, że górna część sukni uszyta jest z rozciągliwego dżerseju i dekolt po prostu nie trzyma fasonu, rozciąga się w dół i Poison Ivy występuje często z odsłoniętym biustem. Ogólnie rzecz biorąc jedynym elementem storju Poison Ivy, który mi się podoba są oryginalne kolczyki które mają roślinne motywy i ozdobione są koralikami w różnych rozmiarach i odcieniach zieleni oraz buty. Reszta trąci jak na mój gust lekką tandetą, bardzo nie lubię rozciągasowatych ubrań lalkowych w szczególności gdy ma być to odzież wieczorowa a nie typu casual.

Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)