Snusmumriken [Tyler Bryant Park]

model: Tyler Bryant Park [2008/LE500 Tonner Doll Company]
______________________________________________________________

 Niesamowicie lubię tonnerowe nazwy lalek, taka nazwa zawiera w sobie bardzo często cały klimat danej lalki, tłumaczy jej strój i akcesoria, wygląd i aurę którą roztacza.


Taką lalką jest Tyler Bryant Park, której nazwa odnosi się do parku na Manhattanie znanego przede wszystkim z tego, że (oprócz mnóstwa przeróżnych festiwali i imprez) od 1992 roku odbywa się tam we wrześniu New York Fashion Week podczas którego są prezentowane kolekcje na wiosnę/lato. W roku 2009 w Bryant Park odbył się ostatni Fashion Week, od 2010 cała impreza jest przeniesiona do Lincoln Center. Mam obsesję na punkcie Nowego Jorku, jest na pierwszym miejscu na mojej liście miast do zwiedzenia, zobaczenia, dotykania, smakowania i wąchania, dużo czytam o jego historii i teraźniejszości, uwielbiam filmy w których NY występuje w roli miasta-bohatera, a serial Sex and the City uważam za kultowy i absolutne must-see. Nie wiem skąd ta obsesja, tam po prostu jest i można wszystko, myślę że to jest miasto w którym mogłabym spokojnie mieszkać i się odnaleźć, kto wie - może na starość będę jadła wiosennymi przedpołudniami drugie śniadanie w Central Parku.
Samo ubranko Bryant Park jest szczerze mówiąc trochę dziwne, te gołe ramiona zestawione z rajstopami i kozaczkami nie za bardzo do mnie przemawiają, żakiet/kamizelka uszyty z dość grubej tkaniny, relatywnie duże guziki, jakby nie w skali, szeroki kołnierz-stójka i kapelusz inspirowany chyba nakryciem głowy Włóczykija z Muminków. Jakaś VIPka prędzej padłaby trupem niż założyła takie wdzianko na Fashion Week.Gdyby rozebrać cały zestaw na części i używać w zestawieniach z innymi ciuchami - wyglądało to by świetnie, np. czarne przezroczyste body z długimi rękawami i do tego w roli sukienki ta długa kamizelka z czarnym skórzanym paskiem.
Na szczęście wszystkie akcesoria z tego zestawu są świetne poczynając od dużej torby z czarnej skóry rewelacyjnie zaprojektowanej uszytej, z nitowaniami, klamerką, paseczkami, poprzez punkową w klimacie bransoletkę ze srebrnych kuleczek, na świetnych botkach z czarnej skóry z wężowymi wstawkami kończąc.

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

0 komentarze:

Post a Comment

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)