Kyra and her hands :)

The double elbow joint (which I love) enables Kyra to touch her face and to take real human-like model poses.
Generally she poses extremely well and I love the fact that she has such an absolutely AMAZING expressive hands with beautifully sculpted fingernails. He hands look very real, very human and I love the fact that there's possibility of purchasing other expressive hands (in pairs or single pieces) which are making her so much more playable. I can't wait to see other JamieShow dolls in person - now I am thinking about Eshe and Angelica from St. Tropez Collection. Chacun prend son plasir ou il le trouve :)

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. O, tak... Eshe jest zjawiskowa! Masz rację, Kyra ma niesamowite oczy... Tylko nie jestem pewna, jakiego są koloru ;)

  ReplyDelete
 2. Podwójne stawy łokciowe - super! Też uważam, że ma (jak na lalkę) bardzo ładne paznokcie.
  W ogóle to na zdjęciach promo lalki Jamie Show nie wyglądają zbyt zachęcająco. A teraz muszę się im przyjrzeć jeszcze raz :)

  ReplyDelete
 3. DollyPop: oczy ma trudne do okreslenia - czasami takie jakieś szarawe, czasami zielonkawe - w zależności od tego w co się ją ubierze. A to ma swoje dobre strony bo taki mejkap pasuje praktycznie do każdego koloru. Jednak jej makijaż będę chciała zmienić, już nie mogę się doczekać co z niej wyczaruje Eff:)))

  maverika: zgadzam się z Tobą - na promo lalki (szczególnie te basicowe) wyglądają przysadziście, któtkonożnie, szerokoramiennie i mają koszmarne peruki i bieliznę. No i zdjęcia są robione z żabiej perspektywy co uroku im nie dodaje. Dlatego zanim zdecydowałam się kupić Kyrę to przez około 2 miesiące szukałam ownerskich zdjęć i opinii. Na żywo lalka jest niewiarygodnie smukła, ma boskie dłuuugie nogi i naturalnie wyglądający biust, jest minimalnie drobniejsza (w ramionach i biuście) od tonnerowych BJD, jestem szczerze zachwycona jej ciałem :)

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)