Je vous présente: Coco [by Eff]

Moja śliczna noworoczna dziewczyna: Coco :)

Nowe życie nadała jej Eff, która nie tylko ją zrepaintowała, ale tez zrobiła modyfikację rzeźby twarzy (głównie nos i przyległości). Dzięki tym zabiegom Coco na szczęście nie przypomina swojej pierwotnej wersji z defaultowym (czyt. tragicznym) mejkapem.
Coco miała być w zamierzeniu taką współczesną wersją Królewny Śnieżki, z jasną cerą, ciemnymi oczami i ciemnoczerwonymi ustami - i ta metamorfoza przeszła moje oczekiwania.

Udało mi się tez kupić szklane oczy o średnicy 6mm (najmniejsze jakie znalazłam w sieci), dzięki czemu są zbliżone skalą do ludzkiej i wyglądają naturalnie. Ubrałam ją w secik w klimacie lat 80tych, pełna informacja dotycząca ubranek i kolekcji z których pochodzą znajduje się w stopce ;)


model: Coco formerly known as  Tyler Ultimate BJD [2008 Tonner Doll Company]
Coco is repainted and resculpted by Eff

Coco is wearing RTW Boutique Luxe Angora Halter [Red Holiday Collection 2004 by TDC], black skinny pants [Tyler Ski Retreat 2005/LE1500 by TDC], red boots [Tyler Crimson on Park 2008/LE500 by TDC]

Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Coco jest rewelacyjna. Na pierwszy rzut oka wydała mi się podobna do moldu Sydney, ale potem przeczytałam opis i jestem pełna zachwytu :)

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)