Kalwaria


Wraz z nowym rokiem (na który nie mogłam już się doczekać) postanowiłam zmienić też formę mojego bloga, która śmiertelnie mi się znudziła, zestarzała i już nie dawała mi żadnych nowych inspiracji. Krótko mówiąc: koniec szeroko pojętych "bonprixów" ;)

Na dobry początek zdjęcia, które zrobiłam już dosyć dawno - w czerwcu - podczas spaceru z moim synkiem po wejherowskiej Kalwarii, której kamienne schody okazały się całkiem ciekawym tłem dla mojej modelki - Ash. Już nie raz pisałam, że uwielbiam lalkowe zdjęcia w plenerze i gdy tylko uda mi się znaleźć odpowiednie miejsce (skala, skala i jeszcze raz skala) staram się jak najszybciej obfocić tam jakąś szesnastocalową pannę.
Ash [Ashleigh Ultimate BJD] na szczęście nie przypomina pierwotnej swojej wersji wypuszczonej przez TDC w 2008 roku - ma przepiękny repaint autorstwa Eff, który nadał żywicowej pannie całkiem innego klimatu i życia. Choć żywicowe tonnerki nie grzeszą jakimś wybitnie estetycznym i ładnym ciałem (ramiona i talia) - mam do nich słabość głównie z powodu wyjątkowo ciekawych, oryginalnych face sculptów (z czego btw Tonner i spółka słynie).

Szczęśliwego Nowego 2012!!!


ten niesamowicie precyzyjny french na paznokciach Ash jest również autorstwa Eff:Ash [Ashleigh Ultimate BJD [2008 LE Tonner Doll Company] was repainted by Eff.
Ash is wearing Starlight [2010 made to order by Tonner Doll Company]

Share this:

, , , , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. piękne zdjęcia, aż mi się lata zachciało :)

  ReplyDelete
 2. Dziękuję ^^
  Albo chociaż wiosny, takiej w pełni, pachnącej bzem i konwaliami :)Już niedługo :)

  ReplyDelete
 3. Cudna sukienka. Też bym chciała wiosnę :)

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)