Agent 99


W 2009 roku Tonner Doll Company wyprodukowała linię lalek, na które otrzymała licencję od Warner Bros - a mianowicie głównych bohaterów filmu "Get Smart" - Agenta 99 i Maxwella Smarta.
Obydwoje mają wygląd wzorowany na grających te role aktorach - Anne Hathaway i Steve Carella.

Bohaterką dzisiejszego posta jest właśnie Agent 99, limitowana do 1000 sztuk na świat wzorowana na Anne Hathaway - i podobieństwo tej lalki do aktorki  moim zdaniem jest naprawdę uderzające. Sculpt lalki bardzo mi się podoba, ma delikatną, owalną twarz, dwa dołki przy pełnych ustach (jak Anne), spory nos - to nadaje lalce charakteru i siły. Mejkap jest bardzo oszczędny i prosty, ale w zestawieniu z mocnym sculptem jest jak najbardziej na miejscu.

Lalki tzw. character figures (wzorowane czy to na aktorach czy bohaterach filmów, pop-kultury itd.) wyglądają zazwyczaj bardzo realistyczne w porównaniu z 'lalkowymi' sculptami Tyler czy Sydney. Wyglądają bardzo prawdziwie i w zestawieniu z np. pannami ze świata Tyler Wentworth sprawiają wrażenie lalek z zupełnie innej bajki - co nie mija się z prawdą;)

 Agent 99 ma włosy dłuższe niż pokazuje promo Tonnera, o pięknym ciemnoczekoladowym odcieniu, z przedziałkiem po lewej stronie. Rzadko widziałam na żywo u tonnerek taki oryginalny kolor włosów, zazwyczaj jeżeli jest to brązowy to ma odcień rudawy lub kasztanowy (jak np. u Beyond Envy) albo taki szaromysi (jak u basicowej Emilie), natomiast Agent 99 ma głęboki kolor ciemnej, gorzkiej, mrożonej czekolady. Włosy są ciekawe nie tylko dzięki dość oryginalnej barwie, ale też temu że są świetnie postopniowane, w szerokie długie pasma, powoduje to, że końcówki podwijają się, cała fryzura ma objętość i fakturę.

Share this:

, , , , , , ,

CONVERSATION

2 komentarze:

  1. To jedna z najbardziej udanych lalek Tonnera. Włosy faktycznie ładne, była chyba jeszcze wersja z krótkimi, takimi za ucho. Podoba mi się jej pogodny wyraz twarzy.

    ReplyDelete
  2. Hello from Spain: Toner're right that this is the same as the actress Anne Hathaway. This doll is very real and natural is a beautiful doll. Keep in Couch

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)