Tyler RTW Glamour in Flipped Out


Dzisiaj wpis z cyklu "wspomnień czar" ;)
Gdy tylko przyszło do mnie to ubranko - Flipped Out z kolekcji Moniki Merrill - wiedziałam, że sfotografuję je na lalce, która najbardziej oddaje taki retro klimat lat 60tych - lalce prawie sprzed 10 lat (a w świecie 16calowych fashion dolls to cała epoka) Tyler RTW Glamour Brunette z 2004 roku. Jej uroda, oszczędny makijaż i wysoko upięty pleciony kok idealnie wpisuja się w stylistykę tamtych lat i nawiązują do dosyć nietypowego ubranka.Sukienka w kolorze fuksji jest co prawda klasyczną, pięknie dopasowaną "małą różową" koktailową, ale taką 'narzutkę' - z przezroczystej czarnej siatki, oblamowaną czarnymi strusimi piórami i ozdobioną kołami z czarnej organzy i cekinami widziałam pierwszy raz w postaci lalkowego ubranka.mam sentyment do tych wczesnych Tyler, to były jedne z moich pierwszych 16calowych fashion dolls i choć nie mam już takiej Tyler w mojej mocno okrojonej tonnerkowej kolekcji zawsze z wielką przyjemnością oglądam zdjęcia tych lalek :)


tradycyjnie zdjęcie bucików być musi ;) w przypadku Flipped Out są to klasyczne buciki na obcasie z paskami mocowanymi wokół kostki; jedynym nie-klasycznym elementem jest ich niecodzienny kolor - soczysty róż:model: Tyler Brunette RTW Glamour [2004 Tonner Doll Company]
Tyler is wearing Monica Merrill Flipped Out [2010/LE500Tonner Doll Company]

Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Przecudna fuksja... soczysta, jędrna... moja ulubiona...
  A Twoje foty... no ja jestem uzależniona:)
  Pozdrawiamy Ciebie i dziecię Twoje - Edyta&Wojtek&Mila

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Hello from Spain: I love Tyler Glamour. The clothes are beautiful. Shoes are my favorites. The jewels are gorgeous. Keep in touch.

  ReplyDelete
 4. These shoes are realy perfect. I heve got this Monica's fashion too, but I have not the same shoes. Snifff ...

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)