Je m'appelle Pola [FDA Pola Noir Gamine]

Dzisiaj po całym dniu czekała na mnie przemiła niespodzianka: kurier przywiózł paczkę, na którą czekałam od zeszłego tygodnia, a w niej cudną blond-chudzinę: Polę Noir Gamine :))))
Uwielbiam lalki FDA z kolekcji Noir, ich ciężkie filcowe rzęsy, zdecydowanie zarysowane usta, dramatyzm w którym są osadzone.
A ponad wszystko fakt, że na kilometr widać i czuć, że te lalki są z Europy - mają w sobie klasę, szyk i taki właśnie europejski 'sznyt', którego zazwyczaj brak lalkom zza oceanu.
Dzisiaj tylko kilka powitalnych zdjęć, a niedługo postaram się sfocić pannę w jej (boskim!) ubranku :))

______________________________________

Today I got a lovely surprise: gorgeus slender blonde - Pola Noir Gamine from Fashion Doll Agency - joined my doll collection :)
I love FDA girls from Collection Noir, their heavy felt eyelashes, dark lips, and the drama which they portray.
What I love about them most is the fact that at the very first sight one can see that they are dolls from Europe - they have such chic, class and kind of an European sophistication which usually dolls from overseas lack.
Today only a few arrival photos, and soon I will post the pisc of Pola dressed in her absolutely beautiful outfit :))

model: Pola Noir Gamine [Fashion Doll Agency]

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. Podoba mi się bardzo węzeł z półprzezroczystej chustki i włosów. Uroku dodają lalce znamiona [szczególnie to trzecie, mniej widoczne, z tyłu poniżej ucha]. Czerwone tło świetnie tu pasuje. Do bladości Poli, do chustki, włosów i zielonych oczu.
  Przyglądam się rzęsom i to są faktycznie filcowe 'daszki' - myślałam wcześniej, że to takie bardzo obfite i ściśle do siebie przylegające, ale jednak pojedyncze rzęski. Osobliwie to wymyślili :)

  ReplyDelete
 2. O rany Marta :))))) gratuluję i nie powiem, żebym odrobinkę nie zazdrościła, ale na pocieszenie mam swoje dwie. Pola jest prześliczna. Kocham te pająki. Cały czas nie potrafię się zdecydować jak je ubrać. Zawróciłam Tobie głowe , a teraz nie wiem jak chciałabym je widzieć.
  sorki za offtop.

  ReplyDelete
 3. Hello from Spain: congratulations on your new doll. You're right that her face and skin color is European. she has a very elegant look. Keep in touch.

  ReplyDelete
 4. Gratuluję nabytku. Jak się wzbogacę, to też sobie takie towarzystwo zapewnię.
  Teraz pracuję nad wzbogaceniem się...
  Ale sasssdrość mnie szczypie.
  Pokazuj pannicę ubraną, a chyżo.

  ReplyDelete
 5. Ta jest przecudna! Sama mogłabym ją mieć ;-) Niesamowicie podobają mi się jej usta i nos... To z pewnością kwestia makijażu!

  ReplyDelete
 6. jaka śliczna.. Nie mogę się na nią napatrzyć. Niesamowita jest...

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)