La fille au tatouage [FDA Marcella Double Mousseline]

Dziś znów dziewczyna-chudzina ;)
Nie mogłam ustalić co to konkretnie za lalka,  makijażem przypomina ogromnie Marcellę Double Mousseline, ale ma trochę inny kolor ust, blushing na policzkach i  tajemniczy tatuaż na ramieniu  (Double Mousseline którą wcześniej pokazywałam nie ma takiego blushingu ani tatuażu). Skontaktowałam się z twórcami FDA (przemili, przesympatyczni ludzi) i okazało się że jest to Marcella Double Mousseline :D Te same wypusty lalek nieznacznie się różnią makijażem z tego powodu, że każda panna jest ręcznie przygotowywana i niektóre (ale nie wszystkie) mają tatuaże w różnych częściach ciała - w zależności od kreatywności i pomysłowości twóców FDA. Na przykład moja Pola Noir Gamine nie ma żadnejgo rysunku na ciele, a Pola koleżanki ma tatuaż na biodrze.
Poniżej Marcella Double Mousseline w  ubranku, które dla niej uszyłam: koroknkowej spódnicy i taftowym gorsecie. Kolczyki pożyczone z tonnerowego zestawu Sydney 24kt.

_____________________________________________

 When I get her I could not determine exactly what FDA doll is she. Her make-up resembles Marcella Double Mousseline, but has a slightly different color of the lips, blushing on her cheeks and a mysterious tattoo on her arm (Double Mousseline I showed you earlier didn't have such blushing or a tattoo).
I contacted the
creators of the FDA (amazing, kind and helpful people) and found that actually she IS Marcella Double Mousseline :D
Each doll is slightly different from the other for this reason that every girl is hand-prepared and some (but not all) have tattoos in different parts of the body - depending on the creativity and ingenuity the FDA makers. For example, my Pola Noir Gamine doesn't have any drawing on her body, but my friend's Pola has a tattoo on her hip.

Below Marcella Double Mousseline presenting the outfit I made for her: lace skirt and taffeta bodice; earrings borrowed from Sydney 24kt.


model: Marcella Double Mousseline [Fashion Doll Agency]
Marcella is wearing brown bustier (sewn by me) and lace skirt (sewn by me)

Share this:

, , , , , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. Marcella Double Mousseline przypomina bardzo moją Kayori. W sensie, że ma podobnie malowane usta i brwi. Jestem ciekawa jakie ma ciało, tzn chodzi mi o gatunek tworzywa. Czy rózni się od dwóch Twoich najnowszych ? czyli Marcelli i Poli ?

  ReplyDelete
 2. Hello from Spain: Marcella is very pretty. She looks like Carla Bruni. Keep in touch

  ReplyDelete
 3. Aniarozella: Ciałko ma jasne, jak te nowe FDA, może nie tak satynowe jak te nowe, ale bardzo zbliżone, różnicy w kolorze między ta Marcellą a Marcellą Noir prawie nie widać. Natomiast Kaori jest zrobiona z innego winylu, jest żółtawa (ale ona jest Azjatką - w pełni to tłumaczy jej kolor) i jej skóra jest jakby taka woskowa, lśniąca w porównaniu z satyną nowych FDA. Jestem bardzo ciekawa jak wyglądać będzie na żywo Kaori z kolekcji Noir, czy będzie na tym jasnym satynowym ciałku, czy tez będzie miała żółtawy odcień skóry. Nie planuję jej kupna, bo nie za bardzo do mnie trafia, ale mam nadzieję, że jak już pojawi się w sprzedaży będzie można ją obejrzec na ownerskich zdjęciach.

  Marta: Hola! You're so right - she DOES look like Carla Bruni! :) Thank you so much for visiting my blog and for your interesting comments ^^

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)