Mad About the Hat [Tyler Ultimate BJD]

Jeszcze przed zrepaintowaniem mojej Tyler zdążyłam zrobić jej kilka zdjęć w fantastycznym ubranku z kolekcji Joan Crawford Mad About the Hat.
Bardzo lubię takie klasyczne, ponadczasowe stroje, ten - jak wszystkie z kolekcji Crawford - jest utrzymany w stylu lat 50tych. Ogromny kapelusz, żakiet ozdobiony organzowym żabotem, dosyć długa ołówkowa spódnica, rękawiczki z wszytymi falbankami i prześliczne buty w kolorze czerwonego wina podkreślają ten wyrafinowany styl hollywodzkiego glamouru. Ubranka z kolekcji Crawford mają w sobie dużo ze starszych zestawów z kolekcji Brendy Starr - po prostu klasa i styl.
No i - co już podreślałam nie raz - jeżeli chodzi o Tonnera można się czepiać lalek, winylu, niesymetryczych makijaży itd. - ale w przypadku ubranek sa one wykonane po mistrzowsku, z jakościowych tkanin, pięknie odszyte i dpoasowane, wykończone do najmniejszego detalu. Jakością ubrań może się równać chyba tylko Doug James i jego kreacje dla 19calowych CED dolls.
Tyler na zdjęciach poniżej ma 6mm szklane oczy z DollMore'a i króciutką, postrzepioną perukę od Tonnera (jedne z nielicznych krótkich peruk, które są fantastycznie ostrzyżone i dopasowane).model: Tyler BJD  [TonnerDoll]
Tyler is wearing Joan Crawford Mad About the Hat [2008/LE1000 TonnerDoll], 6mm glass eyes [DollMore] and short cropped wig [Tonner Doll]

Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

1 komentarze:

  1. Hello from Spain: Tonner Doll of these photos it looks like a very elegant doll. She wears a very nice pamela. I like the picture with the chair. Keep in touch.

    ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)