Chase Model Kit - close-ups

Dzisiaj post z cyklu powrót do przeszłości ;)

Chase Model Kit z 2004 roku, limitowana do 1000 sztuk na świat jest do tej pory moją ulubioną tonnerową Kit. Jak tylko pojawiła się 10 lat temu (!!!) w sprzedaży urzekła mnie jej młodzieńczość, świeżość, włosy w pięknym naturalnym rudym kolorze no i oczywiście piegi. Bardzo się wyróżniała wśród innych lalek Tonnera, które sprawiały przy niej wrażenie dorosłych i dojrzałych.
Jej oryginalne ubranko zalatywało bardzo bibliotekarką, bynajmniej nie tą z Lublina (bo te seksowne są i puszczają do nas oko) i Kit rozdziana z żółtego sweterka i spódnicy w niebieskim kolorze koszmarnego odcienia, bawełnianej bluzki w paski nabrała zupełnie innego wymiaru. Te ubranka - używane przeze mnie oddzielnie do oddzielnych lalkowych 'stylizacji' wyglądają świetnie, natomiast razem zestawienie żółtego i dwóch odcieni niebieskiego nie jest zbyt szczęśliwe.
Była jedną z ostatnich winylowych lalek, które oddałam - nie bez lekkiego żalu - do adopcji i mam do niej ogromny sentyment.model: Kit Model [Tonner Doll Company 2004/LE1000]

Share this:

, , , , , , , ,

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Urocza pieguska, z dosyć poważnym wyrazem twarzy. Ale masz rację, że inne Tonnerki wyglądają bardziej dojrzało. Ta ma śliczne włosy i makijaż. Opisuję jedynie to, co widzę na zdjęciach, bo niestety nie mam żadnej panny z tej firmy. U Ciebie wygląda pięknie!

  ReplyDelete
 2. Jedna z najpiękniejszych tonnerek, w moim prywatnym rankingu zdetronizowana przez pojawienie się moldu breathless w serii basicowej. :)

  ReplyDelete
 3. Śliczna Tonnerka! Bardzo dziewczęca! Pierwszy raz widzę ten model. Nie znam się na moldach Tonnera i właściwie dopiero je poznaję, na dodatek podobają mi się naprawdę nieliczne, ale to lalką tą jestem zachwycona!

  ReplyDelete
 4. hmm, czy lala nadal w adopcji? a może szuka nowego domku?
  pozdrawiam i z głębi serca zazdroszczę jej opiekunce!
  a dziś właśnie dzień zastępczej rodziny :))) hmm...

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)