miejsca

Nie mogłam przejść obojętnie obok jej okrągłego spojrzenia skierowanego na buchające trzydziestostopniowym upałem bezchmurne majowe niebo w brudnawym oknie szaletu, którego małe podsufitowe okienka wychodzą na ceglane ściany Katedry Oliwskiej.

Niniejszym inauguruję nową kategorię mojego lalkowego blogu pod tytułem #miejsca :)

Nieczęsto podczas miejskich wędrówek natykam się na tematy okołolalkowe - przynajmniej w Polsce - więc taki rodzynek wart jest uwiecznienia choćby fotką zrobioną telefonem komórkowym.
_________________________________________________

I could not pass by her: her round eyes were directed at the blazing with heat cloudless May sky. I spotted her in dirty WC window which was overlooking the brick walls of Oliva Cathedral. 

I hereby announce a new category of my blog labels: # places :) 
miejsce: WC przy Katedrze Oliwskiej w Gdańsku

Share this:

, , , , ,

CONVERSATION

4 komentarze:

 1. Super sprawa! sam nieraz myślałem o takim czymś :D Czekam na więcej!

  ReplyDelete
 2. Kategoria "miejsca" może przynieść niespodzianki, bo lalki znajdują się w bardzo nietypowych miejscach. Jestem "za" - jak najbardziej!

  ReplyDelete
 3. Ale Czad!! nie przypuszczałabym, ze lalkę można znaleźć w takim miejscu :D Zapowiada się interesujący wątek! :D do tego zdjęcia w Twoim wykonaniu?? Miodzio!! Już czekam za następnym "miejscem" :D

  ReplyDelete
 4. Dziękuje za tak miłe reakcje :) Zdjęcia z tagiem #places będą raczej robione aparatem z komórki, więc jakość żadna, ale tylko w taki sposób uda mi się może złapać jakąś lalkę w nietypowym miejscu. W Trójmieście to ciężka sprawa - złapanie takiej lalki - no może poza witrynami Cepelii ;)ale będę tropić, bo to super zabawa :)

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)