Bold [Antoinette by Robert Tonner]

Chorowałam na te ubranka odkąd się kilka lat temu pojawiły, ale no wiadomo jak to jest - trudno się zdecydować na kupno samego ubranka gdy lalkowych (i życiowych) marzeń, wydatków, planów, życzeń jest tak wiele. Myślałam, że mi przejdzie - nie przeszło. Po jakimś czasie od pojawienia się Posh (samo ubranko) zniknęło zarówno z eBaya jak u lalkowych dilerów, Bold (ubrana lalka) można było jeszcze gdzieś znaleźć, więc gdy zobaczyłam u mojej lalkowej dilerki zarówno ubraną lalkę jak i ponownie cudem objawione ubranko tym razem nie wahałam się i zamówiłam obydwie te rzeczy z myślą o moich żywicowych 16calowych pannicach, a samą Antoinette zamierzam sprzedać. Dzisiaj paczka przyszła - i nie rozczarowałam się :)

I wanted these clothes since they appeared in Antoinette collection few years ago, but you know how it is - it's quite hard to decide to buy the doll's clothes when the are so many dreams, expenses, plans, wishes which involve money. Lately when I saw both Posh and Bold at my doll diler's shop I didn't hesitate and bought them very quickly. The outfits would be for my resin BJD 16inch girls, and doll will be sold.

Ubranko Bold z cieniutkiej granatowej delikatnie opalizującej tkaniny (chyba tafta) uszyte jest naprawdę fantastycznie, jest idealnie dopasowane do sylwetki Antoinette, ma klimat sukien z XIX wieku. Gdy pierwszy raz je zobaczyłam na zdjęciu promo skojarzyło mi się z "Titanikiem" Jamesa Camerona i przepiękną garderobą jaką nosiły tam panie. Poza tym - tak jak Posh - ma w sobie ogromny steampunkowy potencjał :)


Bold gown with thin navy blue fabric (taffeta?) is  fantastic, fits perfectly Antoinette's shiloutette, reminds me of dresses from the nineteenth century. When I first saw them in the promo picture it reminded me of "Titanic" by James Cameron and gorgeous wardrobe the ladies were sporting. Besides - both Bold and Posh - are great steampunk outfits :)

Suknię fajnie dopełnia biżuteria: dwa naszyjniki, jeden z przezroczystych koralików na kilku sznurach, a drugi cyrkoniowy oraz woalka z czarnej siatki, w której oczka bez przerwy wplątywały się włosy grzywki Anti - co niestety widać prawie na każdym zdjęciu. 

Bold is complemented by jewelry (two necklaces) and black mesh headpiece.A tu Posh, którego jeszcze nie miałam okazji przymierzyć na lalkę i sfotografować - mam zamiar zrobić to jutro. Samo ubranko wygląda naprawdę fajnie, super odszyte, z pliskami, guziczkami, karczkiem, marszczeniami i obszyte żakardową taśmą. Jednak słyszałam opinie, że nie leży dobrze na ciałku Anti - więc jutro zmierzę je i na Anti i na żywicową tonnerkę.


model: Antoinette Bold [LE 150 Tonner Doll Company]

Share this:

, , , , , , ,

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. fajny kolor, w zaleznosci od swiatła,i genialne zdjęcia

  ReplyDelete
 2. Twoje zdjęcia są takie piękne...
  Lalka jest prześliczna ale ubranka rzeczywiście powalają na kolana! Wspaniały materiał i kolory i detale!
  Bardzo jestem ciekawa, jak będzie leżeć na modelce drugi kostium...
  Pozdrawiam serdecznie!

  ReplyDelete
 3. Brak slow....cudowne wszystko....

  ReplyDelete
 4. platynowa piękność w jakże energetycznej kreacji...

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)