Dollfie Dream do kwadratu

W zeszłą niedzielę z okazji przybycia do mnie Dollfie Dream odwiedziła mnie Eff - ze swoją śliczną DD. Poprzebierałyśmy lalki, pomierzyłam mojej peruki, oczka i butki i przy okazji Eff zabrała główkę mojej cycatki do malowania (bo mejkap z którym przyszła nie był zbyt korzystny). Zrobiłyśmy też mini-sesję zdjęciową, zupełnie spontaniczną, niesamowicie fajnie wyglądają dwie lalki z jednego lalkowego świata razem na zdjęciach :)  fajnie się uzupełniają i podoba mi się interakcja na zdjęciach, muszę zacząć robić grupowe zdjecia, choćby moim FDA.
Fotki robione ad hoc, dlatego lalki lekko rozczochrane, jakby po ciężkim tygodniu lekcji wracały w piątkowe popołudnie ze szkoły ;) 
Wszystkie ubranka widoczne na zdjęciach szyła Eff (moją DD dopiero teraz obszywam), w szczególności uwielbiam ten różowy kardigan (mam zamiar też taki uszyć) i obłędny jest ten marynarski mundurek - jego uszycie to mistrzostwo świata.
Dollfie Dream pozują bosko, trzymają pozycję, tak jak się je postawi - tak stoją, po prostu marzenie lalkowego zbieracza zorientowanego tak jak ja - na zdjęcia :) Strasznie lubię w nich to, że są takie pozytywne, plastyczne i "macalne" ;) poza tym kręci mnie to, że mają nieskończone możliwości stylizacyjne, można je ubrać we wszystko - i zawsze w sobie będzie to miało jakiś żart, puszczenie oka,  metaforę, żart, odwołanie do popkultury.

Obydwie lalki na poniższych zdjeciach mają ciałko white skin DD base body II z biustem M, lalka Eff ma główkę DDH-02 a moja DDH-06. 

Najpierw kilka zdjęć DD razem:

Dollfie Dream DDH-02:


Dollfie Dream DDH-06 - ostatni raz w tym makijażu:models: Dollfie Dream white skin base body II, head DDH-02 and DDH-06 by Volks

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

3 komentarze:

 1. Ich oczy mnie przerażają... Bałabym się mieć taką w domu... Jeszcze mnie zje w nocy.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Lol, a ja mam obsesję newbornów - taki to w nocy podkraść się może i zjeść :) niby takie bejbe niewinne, a klimacik jak z japońskich horrorów ;)
   Dollfie Dream uwielbiam - dla mnie są to po prostu słodziaki, chyba nigdy jeszcze nie widziałam na żywo lalki, która wywoływałaby tylko pozytywne emocje, Kawaii, nic dodać nic ująć :)

   Delete
 2. ciekawie ujrzeć postać rodem z kreskówkowego świata w wymiarze jakże namacalnym...

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)