Rin Sakurako [Marti Presents Dolls]On Saturday I had the pleasure of hosting at my home the dollmeet. It was truly wonderful, the time we spent together with other dolls collctors was filled with lots of laughter, emotions, inspirations, conversations (not only doll-related) - and for that I love collectors form 3city:) For easiness, kindness and spark :)

After such meeting I am positively charged and full of admiration for my friends knowledge and desire to share with others, I am inspired by their dolls, stylisations and doll owners themselves :)

During this event I had an opportunity to take lots of pictures - so today I am presenting you the doll which belongs to Rustika - Rin Sakurako by Marti Presents Dolls. Rin is BJD SD - is 58 cm high.
I like Rustika's dolls, they are very characteristic, I could recognize her dolls among thousands others. It is quite unique to achieve such consistency :)W sobotę miałam przyjemność organizowania u siebie dolmeeta :)

Była naprawdę cudnie, masa emocji, śmiechu, inspiracji, rozmów nie tylko lalkowych - i za to kocham nasze trójmiejskie środowisko lalkowe. Za normalność, życzliwość i iskrę :)

Zawsze z takich spotkań wychodzę bardzo pozytywnie naładowana, pełna podziwu dla wiedzy dolfiarzy i chęci dzielenia się nią z innymi, zainspirowana lalkami, stylizacjami i samymi ownerami :)

Miałam możliwość porobić sporo zdjęć i dzisiaj prezentuję Wam lalkę należącą do Rustiki - Rin Sakurako stworzoną przez Marti Presents Dolls. Jest to BJD wielkości SD  - ma 58cm.

Bardzo lubię lalki Rusti - są tak wystylizowane, tak charakterystyczne, że poznam jej lalki wśród tabuna innych. Osiągniecie takiej spójności stylizacyjnej jest naprawdę mistrzostwem.


model: Rin Sakurako [Marti Presents Dolls]

Share this:

, , , , , , , , , ,

CONVERSATION

12 komentarze:

 1. Ciekawe zdjęcia , śliczne ! d.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję bardzo ^^
   Cała stylizacja Rin jest autorstwa Rustki - ja tylko zrobiłam zdjęcia.

   Delete
 2. Śliczne owszem, ale również niepokojące.
  Przy okazji pozwolę sobie, ośmielona przez życzliwy komentarz sprzed dwóch postów przedstawić swój pierwszy wpis na nowym blogu www.musicfordolls.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tematem meeta była 'pokuta/umartwienie' - stąd opaska na oczach i sznur ^^

   Twojego bloga odwiedziłam i z ogromną przyjemnością będę odwiedzać, Tamina jako skrzypaczka jest fantastyczna!

   Delete
 3. Niegrzeczna z niej dziewczynka :) niby się wstydzi, ale łapki do związania wystawiła :)))))

  ReplyDelete
 4. a za jakież to przewinienie
  Ją związałaś?! INKA

  ReplyDelete
  Replies
  1. Temat meeta wymusił sznury i opaski na oczach ;)
   Cała stylizacja jest autorstwa Rustiki, która pozwoliła mi sfotografować swoje lalki :)

   Delete
  2. pamiętam, jak pisałaś coś o pokucie -
   jak widać, przybiera ona różne oblicza...

   Delete
 5. Tak mnie zaintrygowałaś tą panną i tak byłam ciekawa jak wygląda, że z wielkim zainteresowaniem obejrzałam ją pod podanym linkiem... jest niesamowita!
  A zdjęcia ... rewelacyjne!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Głowy stworzone przez Marti - czy to Rin czy Babette - są absolutnie wyjątkowe, inne od wszystkich, mają taki europejski 'sznyt', który odróżnia je od typowych azjatyckich moldów, których są tysiące.
   Bardzo się cieszę, że Rin się spodobała ^^

   Delete
 6. Zawsze mnie fascynowały te lalki, nie dane mi było niestety żadnej zobaczyć "na żywo". Jeżeli naprawdę wyglądają tak jak na Twoich zdjęciach to chyba żałuję, że nie można już ich kupić :(

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)