Ganguro (Made To Move tanned Kayla)

Witajcie ^^

Dziś już nie monsterkowo ale równie ultrakolorowo i zaskakująco. 
Made to Move opalona Kayla w całości wystylizowana i stworzona na nowo przez Eff. Wszystko: makijaż, fryzura, stylizacja, pomysł jest autorstwa Eff, jak również sama lalka pochodzi z jej kolekcji. 
Kayla jest wystylizowana na Ganguro i zapiera dech szczegółami i szczególikami (akcesoria), jakością wykonania i face-upu i reszty.. 
W moim odczuciu MtM są wręcz stworzone po to, by je tak customizować, to niesamowicie ruchome ciałko i możliwości artykulacyjne aż się proszą o nadanie im swojego, wyjątkowego charakteru. model: Made to Move tanned Kayla by Mattel

Kayla has been repainted, styled and dressed by Eff
Kayla is the part of Eff's doll colection 

visit my Flickr

Share this:

, , , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. zabawny efekt - choć nocą można się
  lekko przestraszyć - niczym wielkiej
  sowy z rękoma zamiast skrzydłami :)

  przyglądam się malunkowi oka - super!

  ReplyDelete
 2. Chyba już ją na Fb widziałam! Tej stylizacji nie da się zapomnieć! Bardzo, bardzo ciekawa! Zachwycają mnie malutkie kwiatki, malunek okaz, ciuszki i inne dodatki... Bardzo fajny pomysł na lalkę!

  ReplyDelete
 3. Genialnie wyszła ta Ganguro! Bardzo bardzo podziwiam ta pomysł jak i jego realizację! Te oczy są niesamowite.
  Nigdy nie widziałam na żywo Ganguro, pomimo tego, że mieszkałam w Japonii, najwyraźniej za rzadko bywałam w Tokio (mieszkałam w Osace).

  ReplyDelete
 4. Świetny pomysł na tę Barbie Made To Move!

  ReplyDelete
 5. Powiem tak: modelka prezentuje się cudnie! Oszałamia tak wielka różnorodność i barwy w jej stroju i dodatkach! Zachwyca repaint! Jest naprawdę wspaniały!
  Nie spotkałam się jeszcze z Ganguro i z ciekawości obejrzałam zdjęcia w sieci...w moim mniemaniu - pozostałabym jednak przy lalce, jako małym dziele sztuki :)))
  Zdjęcia, jak zawsze, piękne!

  ReplyDelete
 6. Ja osobiście bardzo nie lubię stylu Ganguro, jednak muszę przyznać, że genialnie wyszła ta panna! Tak szczegółowo <3 I te oczka <33

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)