new manOn the occasion of New Year wishes I've learned that if on the first day of the New Year your first guest is a man it promises you a successful year. 
I haven't heard about such superstition before, but anyway for the first time in this year my threshold was crossed by my son, Frank - so only happiness and prosperity awaits my household in 2017 ;)

I never was a fan of male dolls, so far my vinyl and resin girls are just enough for me. But maybe someday I will fall in love in a gorgeous male doll which will give some spice to my female-dominated doll world.

So today some spice for you - a man (vinyl one, but still) as a symbol of happiness and prosperity for you all in 2017.<3 span="">Przy okazji składania noworocznych życzeń dowiedziałam się że jeśli w pierwszy dzień nowego roku jako pierwszy próg naszego domu przekroczy mężczyzna, zapowiada to pomyślny rok. Nie słyszałam wcześniej o tym przesądzie, mój próg jako pierwszy w nowym roku przekroczył Franek wracający przed południem z Sylwestra od Dziadków  - więc tylko na szczęście i pomyślność w 2017 ;)

Nigdy nie miałam nabożeństwa do lalek w wersji męskiej, na razie w zupełności mi wystarczają moje żywicowe i winylowe dziewczyny, nie wykluczam jednak, że może pewnego dnia zakocham się na zabój w jakimś lalku, który wprowadzi konkretny męski pierwiastek do mojego sfeminizowanego lalkowego świata.

Z tego tytułu dziś u mnie też mężczyzna - z winylu co prawda - ale jednak :) W swojej lalkowej kolekcji mam zaledwie dwóch panów (zaniedbanych przeze mnie i kompletnie nieogarniętych) : jeden od Lundby, a drugi od Lego - i ten ostatni dziś będzie wysyłał Wam szczęście i pomyślność w tym roku.<3 font="">model: Chris doll by LEGO Scala

Share this:

, , , , , ,

CONVERSATION

9 komentarze:

 1. Replies
  1. Jedyny jaki się nadawał do "męskiej" sesji zdjęciowej, więc wyboru raczej nie było ;)
   Pozdrawiam ciepło ^^

   Delete
 2. Nie pomyślałabym, że w tej skali można wyciągnąć coś ciekawego, a jednak... Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ze wszystkiego da się coś wycisnąć, choć przy tym lalku musiałam się trochę nagimnastykować z jego mało wygimnastykowanym ciałem.
   Jaki lalek - taki Nowy Rok ;)

   Delete
 3. toż to prawdziwy Adam -
  brakuje Mu tylko Ewy...

  ReplyDelete
  Replies
  1. Na rzie jest zadowolonym z życia przechodzonym singlem - zobaczymy co mu przyniesie Nowy Rok ;)

   Delete
  2. pewnie zadowoloną z życia singielkę :)))

   Delete
 4. Mam kobitkę z tej serii ale starszą, jest gorzej artykułowana .Szarpnęłam się nawet na uszycie jej sukienki ale chyba nie chcę tego powtarzać :) Lalek prezentuje się nader atrakcyjnie :) . Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jeżeli kiedykolwiek będziesz chciała kobitkę oddać do adopcji - zapisuję się w kolejce ^^
   Pozdrawiam serdecznie :)

   Delete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)