barbiosis


Lately advanced barbiosis is my thing;) Since Mattel introduced MtM bodies I just can't get enough of those dolls. I love to play with them, to photograph them and to sew for them. 
Recently I've made custom summer dresses so today I took my plastic babies outside to shoot some photos.
I also wanted to show you my two new dolls: rerooted Asha (yellow top) and hybrid: Insurgent Tris Doll and MtM body (purple top).
I am fond of short haired dolls, I planned to buy Tris for few months and finally she arrived this week. After washing off her hair tons of strange products (glue? hairspray?) she turned out to be lovley, girly, sweet doll.

U mnie zaawansowana barbioza trwa - odkąd Mattel wprowadził ciałka MtM nie mogę nabawić się i nacieszyć tymi lalkami. Ostatnio uszyłam na zamówienie kilka kolorowych, letnich sukienek i z tej okazji wyprowadziłam moje plastiki dziś na spacer. Chwalę się przy okazji dwoma nowymi MtM: zrerootowaną przeze mnie oryginalna MtM z pierwszego rzutu - Ashą (której włosy muszę jeszcze przystrzyc i wystylizować) oraz składakiem: głowa Tris z kolekcji Divergent i ciałko od Neyko (purple top)/
Ogromnie lubię krótkowłose lalki, już kilka miesięcy czaiłam się na kupno Tris - właśnie z racji króciutkiej fryzurki w stylu pixie i moldu Kayla/Lea i wreszcie niedawno przyszła w nieco zmaltretowanym pudełku. Po zmyciu z jej fryzury przypominającej kask tony sama nie wiem czego (kleju? lakieru?) okazała się śliczną, dziewczęcą, bardzo plastyczną lalką.


 

models: Asha Made To Move (yellow top) rerooted by me, Neyko Made To Move (purple top), Insurgent Triss Doll: The Divergent Series switched on Made to Move body;
dresses by Dollmino

Share this:

, , , , , , , , , , ,

CONVERSATION

6 komentarze:

 1. Tris urzeka, a Asha ma za to fajne włosy :)
  Pozdrawiam :)

  ReplyDelete
 2. Tris jest dla gwiazdą tego wpisu ♥

  ReplyDelete
 3. Zaawansowana BARBIOZA to słuszna diagnoza ;) bardzo się cieszę, że dzielimy to "plastikowe schorzenie"!
  Sukienki wspaniałe, aż z zazdrością spoglądam, szczególnie na tą noszoną przez Neko.

  ReplyDelete
 4. Ależ ta z krótkimi włoskami jest śliczna :) Jak nie przepadam za współczesnymi Barbie, to ta złapała mnie za serce :)
  Pozdrowienia :)

  ReplyDelete
 5. Doskonałe zdjęcia! Masz talent do ustawiania lal, bo niezwykle przyjemnie się je ogląda! Sukieneczki są prześliczne! Dziewczyny... oj, dziewczyny zapadają w pamięć! Białowłosa jest przepiękna, Neko ujmuje delikatnością a Tris to hybrydka, o której marzę od dawna! Wygląda tak młodzieńczo i świeżo, że nie można oderwać wzroku!

  ReplyDelete
 6. Piękne masz te sukienki. Uwielbiam taki styl. Wyglądają w nich przeuroczo i bardzo naturalnie:)

  ReplyDelete

Thank you for your visit :)
Dziękuję za odwiedziny i komentarz :)